KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612479
nr 1261 2479
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Äpplen, signerad. Olja på pannå, 57x27 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:05:20
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning